48h. Zaginieni: Zemsta (131)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Elżbieta i Piotr proszą o odnalezienie ich przysposobionego syna, jedenastoletniego Tymka. Od roku są dla niego rodziną zastępczą. Jego biologiczna matka nie żyje, a ojciec jest nieznany.

Oglądaj w telewizji

Pt 19.04 0:00
Polsat 2logo

Opis

Policyjne Centrum Poszukiwania Zaginionych wyjaśnia, co dzieje się, gdy bliska osoba znika bez śladu. Najlepsi detektywi, psycholodzy i specjaliści z dziedziny kryminalistyki przeprowadzając czynności śledcze analizują czas tuż przez incydentem, relacje świadków oraz potencjalne konflikty, aby rodzina mogła poznać prawdę o losie nieobecnych. Fabuła została osadzona na podstawie prawdziwych zdarzeń, a każdy odcinek stanowi całą historię 48-godzinnego śledztwa zakończonego wyjaśnieniem sprawy. Program jest inspirowany Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych, które działa przy Komendzie Głównej Policji.

W tym odcinku

Elżbieta i Piotr proszą o odnalezienie ich przysposobionego syna, jedenastoletniego Tymka. Od roku są dla niego rodziną zastępczą. Jego biologiczna matka nie żyje, a ojciec jest nieznany. Piotr sugeruje, że Tymek mógł pojechać na grób swojej mamy na cmentarz. W obliczu kłopotów zdarzało mu się tam uciekać. Niestety, chłopca tam nie ma. Tymczasem podejrzanym staje się piętnastoletni Kacper - starszy syn małżeństwa. Nie lubił młodszego Tymka i traktował go jak przybłędę. Policja musi ustalić, czy zazdrosny nastolatek odpowiada za zaginięcie przybranego brata.

Występują

Zobacz także

Ładuję...