Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies: Tylko spokojnie (10)

(Cesar Millan: Better Human, Better Dog 2: Short Legs, Short Fuse)

serial dokumentalny USA 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Cesar rusza na pomoc małżeństwu, któremu niedawno urodził się syn. Bezpieczeństwu rodziny zagraża Journey. Wyglądający pociesznie Corgi potrafi brutalnie zaatakować. Swoją panią pogryzł już 30 razy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pandemia sprawiła, że bardzo wiele osób zapragnęło mieć czworonożnych przyjaciół. Dzięki temu porzucone i bezdomne psy znalazły nowe domy. Nie wszyscy opiekunowie jednak potrafią odpowiednio zająć się swoim pupilem, zwłaszcza takim, który z powodu doświadczonych traum ma problemy behawioralne. Najtrudniejszymi przypadkami zajmie się behawiorysta Cesar Millan.

W tym odcinku

Cesar rusza na pomoc małżeństwu, któremu niedawno urodził się syn. Bezpieczeństwu rodziny zagraża Journey. Corgi, mimo że wygląda pociesznie, potrafi brutalnie zaatakować. Swoją panią, Cynthię, pogryzł już trzydzieści razy. Podczas pracy z czworonogiem Cesar odkrywa, że źródłem problemów Journeya jest niewłaściwe podejście jego opiekunki. Tymczasem właściciele psiego parku w Santa Monica liczą na pomoc behawiorysty w okiełznaniu ich mieszańca szpica i husky.

Zobacz także

Ładuję...