Barwy szczęścia | odc. 2773

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Damian znajduje kolejny pretekst, aby spotkać się z Beatą. Sebastian ćwiczy w domu choreografię do pierwszego tańca. Marcin zawiadamia Bruna, że policji udało się wreszcie odzyskać pieniądze z okupu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Damian znajduje kolejny pretekst, aby spotkać się z Beatą. Później wyznaje Aro, że bardzo zależy mu na nowej znajomości. Gdy wieczorem para ponownie trafia do sypialni, nagle w domu Wójcika zjawia się jego matka Bogusia. Kobieta oświadcza, że wyszła z odwyku i tymczasowo nie ma gdzie się mieszkać. Sebastian ćwiczy w domu choreografię do swojego pierwszego tańca na weselu. Później zabiera ukochaną do wypożyczalni sukien ślubnych. Na miejscu para spotyka Kamę i Stawickiego, który okazuje się nieczuły i samolubny jak kiedyś. Marcin zawiadamia Bruna, że policji udało się wreszcie odzyskać pieniądze z okupu. Biznesmen nie posiada się z radości. Karolina, która ma sobie za złe, że wspierała Rafała, również bardzo się cieszy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...