Barwy szczęścia | odc. 2772

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Randka Damiana z Beatą kończy się w sypialni. Później, gdy mężczyzna otrzymuje od Dominiki i Sebastiana zaproszenie na ślub, decyduje się wybrać na uroczystość ze swoją nową sympatią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Randka Damiana z Beatą kończy się w jego sypialni. Później, gdy mężczyzna otrzymuje od Dominiki i Sebastiana zaproszenie na ślub, decyduje się wybrać na uroczystość ze swoją nową sympatią. Kacper przygotowuje się do treningu z udziałem publiczności. Może liczyć na wsparcie całej swojej rodziny. Niespodziewanie podczas jazdy traci panowanie nad bolidem i wypada z toru. Załamany chłopak jest gotów zrezygnować i oddać swoje miejsce Krysiakowi. Tymczasem Kępski dochodzi do siebie po zakrapianej nocy. Gdy odwiedza go w hotelu Wiktor, mężczyzna oświadcza synowi, że zdecydował się wrócić do USA. Tomasz chce bowiem ratować swój związek, mimo że Iwona ma romans ze swoim profesorem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...