Na sygnale: Terapia małżeńska (433)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Kuba prosi Lenę o rękę. Podczas dyżuru zespół doktor Reiter dostaje wezwanie do wypadku, w którym dwie osoby zostały uwięzione w rozbitym o drzewo samochodzie. Poszkodowani zawzięcie się kłócą.

Oglądaj w telewizji

Śr 6.03 11:20
TVP HDlogo

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

W stacji nieoczekiwanie zjawia się Lena, która oferuje Nowemu spotkanie w bistro. Ratownik jest zaskoczony propozycją, gdyż dziewczyna jest w związku z Kubą. Po pracy postanawia jednak powiedzieć o wszystkim Szczęsnemu. Ostatecznie koledzy wybierają się na miejsce razem. Niespodziewanie Kuba prosi Lenę o rękę. Podczas dyżuru zespół doktor Reiter dostaje wezwanie do wypadku, w którym dwie osoby zostały uwięzione w rozbitym o drzewo samochodzie. Ku zaskoczeniu ekipy ofiary zdarzenia zawzięcie się ze sobą kłócą. Okazuje się, że poszkodowani są małżeństwem. Wściekli na siebie partnerzy w pewnej chwili zaczynają się nawet bić. Kolejną pacjentką zespołu ratowników zostaje żona Artura, która straciła przytomność w hotelu. Koledzy męża kobiety podejrzewają, że umówiła się tam ze swoim kochankiem. Na dodatek przyłapują w łazience Wieleckiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...