Barwy szczęścia | odc. 2771

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Oliwka oświadcza Patrykowi, że go nie kocha. Młodzi się rozstają. Damian ponownie spotyka Beatę. Oboje zaczynają ze sobą flirtować. Po chwili Wójcik całuje nauczycielkę i zaprasza ją na kolację.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Oliwka oświadcza Patrykowi, że go nie kocha. Później oboje wyznają Justinowi i Madzi, że się rozstali. Ich przyjaciele jednak nie są tym zaskoczeni. Hubert dowiaduje się od Grażyny o kryzysie w związku Tomka i Iwony. Kobieta sugeruje, że lekarka ma w USA z kimś romans. Później Pyrka odkrywa, że załamany Kępski sięgnął po alkohol, co po przeszczepie stanowi to dla niego śmiertelne zagrożenie. Tymczasem Jerzy i Małgorzata martwią się o związek Kacpra i Hani. Niepokoi ich to, że chłopak poświęca ukochanej zbyt mało czasu. Krysiak tuż przed kolejnym wyścigiem ze swoim rywalem zmienia niektóre ustawienia w bolidzie, aby Jabłoński przegrał z nim na torze. Damian ponownie spotyka Beatę. Oboje zaczynają ze sobą flirtować. Po chwili Wójcik całuje nauczycielkę i zaprasza na kolację we dwoje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...