Na sygnale: Żadnych gwałtownych ruchów (432)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Piotr, Basia oraz Zdzisio jadą na lotnisko, by odebrać małego Karola. Pacjent cierpi na nowotwór i przeszedł skomplikowaną operację w USA. Chory jest podłączony do płucoserca, a jego stan jest ciężki.

Oglądaj w telewizji

Wt 5.03 11:50
TVP HDlogo
Pt 8.03 21:45
TVP Polonialogo
So 9.03 5:35
TVP Polonialogo

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Piotr, Basia oraz Zdzisio jadą na lotnisko, by odebrać małego Karola. Pacjent cierpi na nowotwór i przeszedł skomplikowaną operację w USA. Chory jest podłączony do płucoserca, a jego stan jest ciężki. Obsługujący aparaturę lekarz prosi kierowcę, aby jechał bardzo ostrożnie. Zadanie Zdzisia się komplikuje, gdy okazuje się, że karetka nie dostanie eskorty policji. Wiesława wciąż martwi się o swojego syna i jego małżeństwo. Doktor Góra jednak wydaje się szczęśliwy. Ma dobry humor i na nowo układa mu się z ukochaną, czym zaskakuje swoich współpracowników, Britney i Nowego. Podczas dyżuru ekipa ratowników odpowiada na wezwanie do pacjenta, który zatruł się czadem podczas grillowania w garażu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...