Barwy szczęścia | odc. 2770

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Damian pomaga Beacie podczas awarii w kuchni. Dowiaduje się, że nauczycielka jest również sama. Później wybierają się razem na lunch. Po spotkaniu mężczyzna przypadkiem zabiera telefon Beaty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Damian pomaga Beacie podczas awarii w kuchni. Dowiaduje się, że nauczycielka jest również sama. Później wybierają się razem na lunch. Po spotkaniu mężczyzna przypadkiem zabiera telefon należący do Beaty, dzięki czemu mają pretekst, aby ponownie się zobaczyć. Kępski pomaga Oliwce przy wymianie opony. Zazdrosny Patryk nie jest z tego powodu zadowolony. Wszczyna kłótnię. Tuż po niej dziewczyna mówi Madzi, że zaczyna mieć wątpliwości, czy powinna być z Jezierskim. Tymczasem Tomasz wyznaje Grażynie, że jego związek z Iwoną przechodzi kryzys. Z tego powodu nie może w tej chwili zaprosić do Ameryki Wiktora, mimo że już dawno obiecał synowi podróż. Kacper wraz z kolegami ze studiów testuje nowy bolid. Hania zdaje sobie sprawę, że jej chłopak podoba się Dorocie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...