Wotum nieufności (2)

serial sensacyjny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Daria Seyda przejmuje obowiązki prezydenta. Niebawem przechodzi pierwszy poważny sprawdzian jako głowa państwa. Okazuje się, że polskie małżeństwo zostało uprowadzone przez terrorystów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Prezydent RP rezygnuje z pełnionego urzędu. Marszałek sejmu RP Daria Seyda (Katarzyna Dąbrowska) liczy na to, że zajmie jego miejsce. Podobne nadzieje żywi jej rywal, Patryk Hauer (Antoni Pawlicki) - wschodząca gwiazda prawicy. Mężczyzna z sukcesami kreuje swój wizerunek, w czym pomaga mu żona Milena (Zofia Wichłacz). Pewnego dnia Hauer odkrywa polityczny spisek, który sięga najwyższych kręgów władzy. Chociaż jego i Seydę dzieli wszystko, a przede wszystkim poglądy polityczne i podejście do życia, postanawiają połączyć siły, by dotrzeć do osób, które stoją na czele intrygi.

W tym odcinku

Daria Seyda przejmuje obowiązki prezydenta. Kobieta boryka się też z problemami małżeńskimi. Niebawem głowa państwa przechodzi pierwszy ważny sprawdzian. Okazuje się, że polskie małżeństwo zostało uprowadzone przez dagestańskich terrorystów. Porywacze grożą zakładnikom śmiercią. Może ich uratować jedynie wsparcie prezydenta Rosji, Michaiła Korowiowa. Ten jednak stawia trudne do przyjęcia warunki. Tymczasem Hauer, manipulowany przez żonę, walczy o poparcie szefowej partii. Jednocześnie decyduje się na odważny krok w sprawie komisji śledczej. Jego działania budzą zainteresowanie służb specjalnych.

Występują

Twórcy

Ładuję...