Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies: Lęk przed samotnością (8)

(Cesar Millan: Better Human, Better Dog 2: Best Friend, Bodyguard)

serial dokumentalny USA 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Cesar odwiedza parę, która przygarnęła Simbę, psa z domieszką rasy rhodesian ridgeback. Deficyt zaufania między zwierzęciem a opiekunami sprawił, że zaczął on agresywnie bronić domu i atakować gości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pandemia sprawiła, że bardzo wiele osób zapragnęło mieć czworonożnych przyjaciół. Dzięki temu porzucone i bezdomne psy znalazły nowe domy. Nie wszyscy opiekunowie jednak potrafią odpowiednio zająć się swoim pupilem, zwłaszcza takim, który z powodu doświadczonych traum ma problemy behawioralne. Najtrudniejszymi przypadkami zajmie się behawiorysta Cesar Millan.

W tym odcinku

Cesar odwiedza parę, która w środku pandemii przygarnęła Simbę, psa z domieszką rasy rhodesian ridgeback. Deficyt zaufania między zwierzęciem a opiekunami sprawił, że zaczął on agresywnie bronić domu i atakować wszystkich, którzy się w nim pojawiają, co wyklucza wszelkie rodzinne spotkania. Pomocy Cesara potrzebuje też mierzący się z lękiem separacyjnym mieszaniec sznaucera miniaturowego, Otto. Trafił on do małżonków, którzy nie są w stanie sobie z nim poradzić.

Zobacz także

Ładuję...