Barwy szczęścia | odc. 2768

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sebastian i Dominika rozpoczynają przygotowania do ślubu. Marek przedstawia przyjacielowi swoją ukochaną, Olgę. Weronika odnajduje Gryzalskiego. Żąda od niego wyjaśnień w sprawie porzuconego psa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Sebastian i Dominika rozpoczynają przygotowania do kameralnego ślubu. Marek przedstawia przyjacielowi swoją ukochaną, Olgę. Weronika odnajduje Gryzalskiego. Żąda od niego wyjaśnień w sprawie porzuconego psa. Natalia zaś namawia obrońcę Konarzewskiego, by przekazał jej sprawę. Do Polski niespodziewanie przylatuje Kępski. Wręcza Hubertowi prezenty od Klary. Wynajmuje pokój w hotelu Stańskich, gdzie po raz kolejny spotyka Oliwkę. Tomasz nie chce rozmawiać o Iwonie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...