Na sygnale: Nowe porządki (431)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Piotr i Martyna usiłują pomóc nastolatce, która uległa wypadkowi rowerowemu i wpadła na żywopłot z cierniami. Dziewczyna przyznaje się, że choruje na padaczkę, co cały czas ukrywała przed chłopakiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Piotr i Martyna usiłują pomóc nastolatce, która uległa wypadkowi rowerowemu i wpadła na żywopłot z cierniami. Dziewczyna przyznaje się, że choruje na padaczkę, co cały czas ukrywała przed chłopakiem. Strzelecka informuje męża, że chce zwolnić z pracy Alka, który stracił zaufanie współpracowników. Tymczasem Klis podczas dyżuru wraz z zespołem Britney jedzie do starszego mężczyzny, którego przygniotły worki pełne buraków. Gdy ratownicy docierają na miejsce, odkrywają, że zarówno pacjent, jak i jego wnuk zachowują się, jakby byli pod wpływem alkoholu. Chwilę później Britney zaczyna mieć zawroty głowy. Zgromadzeni dochodzą do wniosku, że prawdopodobnie oddychają zatrutym powietrzem. Alek poleca koleżance wyjść na zewnątrz, po czym usiłuje w pojedynkę wyciągnąć pacjentów z piwnicy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...