Barwy szczęścia | odc. 2767

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Weronika decyduje się pomóc Luizie i Aro w nagłośnieniu sprawy porzuconego w lesie psa. Kolejny trening Sebastiana z Markiem nie kończy się dobrze. Kowalski postanawia wrócić na terapię.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Weronika decyduje się pomóc Luizie i Aro w nagłośnieniu sprawy porzuconego psa. Dzięki zainstalowanej przez leśników fotopułapce udaje się jej ustalić, że czworonoga zostawił w lesie właściciel firmy komputerowej, Gryzalski. Kolejny trening Sebastiana z Markiem nie kończy się dobrze. Kowalski dochodzi do wniosku, że nie jest w stanie zapanować nad swoim lękiem. Postanawia wrócić na terapię. Później mężczyzna przekonuje Dominikę, by wreszcie się pobrali. Patryk stara się pocieszyć Sławkę, która jest przygnębiona po wyjeździe córki za granicę. Syn Kornela, próbując dowiedzieć się o losie ojca, spotyka się z Bondą. Bandyta jednak go wyśmiewa. Jezierski prosi o pomoc Marcina.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...