Klan | odc. 4115

telenowela Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Witold ujawnia bliskim swoje plany biznesowe. Gustaw również uważa, że implanty stomatologiczne drukowane w 3D to przyszłość. Bolek czuje się coraz gorzej. Miłosz także zaczyna kichać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Witold ujawnia swoje plany biznesowe. Ku zaskoczeniu Ilony Gustaw popiera jego pomysł. Również uważa, że implanty stomatologiczne drukowane w 3D to przyszłość. Zapalony do nowej inwestycji Witek rezygnuje ze współpracy z Barbarą. Wieczorem przy lampce szampana ogłasza to rodzinie. Bolek czuje się coraz gorzej. Miłosz także zaczyna kichać. Starszy Kazuń jeszcze próbuje udawać przed Heniutką, że wszystko jest w porządku, ale nie za dobrze mu idzie. Niebawem w Miłoszewie na ratunek pojawia się Grażynka. Francesca przyprowadza do firmy swojego chłopaka, który jest zainteresowany inwestowaniem w nieruchomości. Grzegorz opowiada, że właśnie zakupił zabytkowy młyn i z pomocą ich firmy chciałby go wyremontować. Jerzy wyznacza osobę, która będzie z nim bezpośrednio współpracować. Michał nie jest zbyt zadowolony. Ula szuka wsparcia u ojca. Jest zdenerwowana przed jutrzejszym spotkaniem Piotrusia z psychologiem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...