Barwy szczęścia | odc. 2766

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Luiza i Aro wybierają się do lasu na grzyby. Znajdują porzuconego psa. Postanawiają nagłośnić sprawę w mediach. Bonda oferuje Celinie współpracę. Dziewczyna decyduje się zniknąć, co radzi też Jowicie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Bonda oferuje Celinie współpracę. Zaniepokojona tym dziewczyna decyduje się zniknąć, co również radzi Jowicie. Jezierska postanawia udać się do Francji, gdzie mieszka jej babcia. Przed wyjazdem przygotowuje pożegnalną kolację dla najbliższych. Patryk dochodzi do wniosku, że Oliwka nie odwzajemnia jego uczuć. Luiza i Aro wybierają się razem do lasu na grzyby, gdzie znajdują porzuconego psa. Postanawiają nagłośnić sprawę w mediach. Mają nadzieję, że uda się odnaleźć osobę, która zostawiła czworonoga na pewną śmierć. Tymczasem Natalia martwi się o Klemensa, któremu ponownie złamała serce. Innym razem prawnik jedzie do stadniny, gdzie zauważa Cezarego i Sofię. Górecki straszy biznesmena, że rozprawi się z nim, jeśli ten skrzywdzi Zwoleńską.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...