Barwy szczęścia | odc. 2765

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sławka odkrywa, że jej były mąż za sprawą córki wpadł w ręce mafii. Bonda informuje Jowitę, że ich rachunki nie zostały jeszcze wyrównane. Klemens wyznaje Natalii, że od lat jest w niej zakochany.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Sławka odkrywa, że jej były mąż za sprawą córki wpadł w ręce mafii. Bonda informuje Jowitę, że ich rachunki nie zostały jeszcze wyrównane. Klemens wyznaje Natalii, że od lat jest w niej zakochany. Przyjaciółka jednak nie odwzajemnia jego uczuć. Sofia zaś mówi Cezaremu, że otrzymała ofertę pracy u konkurencji. Mężczyzna próbuje ją przekonać, aby ta jednak została w stadninie jego matki. Związek Aro i Luizy idzie w dobrym kierunku. Dziewczyna przygotowuje dla ukochanego romantyczną niespodziankę. Jej plany na wieczór krzyżuje wizyta Damiana.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...