Klan | odc. 4113

telenowela Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lutka mówi Elżbiecie, że jej małżeństwo pewnie skończy się rozwodem. Bolek i Miłosz rozmyślają, jak spędzą czas bez żon i dzieci. Roman robi wszystko, by ukochana wybaczyła mu zdradę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Po powrocie z targów fryzjerskich Lutka podpytuje Dominikę, co w czasie weekendu robił Krzysztof. Niestety dziewczyny i Karola nie było wtedy w Warszawie, więc nie może jej pomóc. Lutka ma swoje przeczucia i opowiada Elżbiecie, że jej małżeństwo pewnie skończy się rozwodem. Chojnicka dzwoni po Krzysztofa. Bolek i Miłosz rozmyślają, jak spędzą resztę tygodnia bez żon i dzieci. Miłosz odjeżdża do pracy, a Bolek idzie do garażu. Niespodziewanie drzwi się blokują i mężczyzna zostaje uwięziony w środku. Po powrocie ze zdjęć Miłosz próbuje otworzyć garaż. Kiedy odchodzi w stronę domu, słyszy słaby głos ojca dobiegający z pomieszczenia. Mariusz odbiera syna ze szkoły. Chłopczyk chwali się, że dzwoniła do niego mama i obiecała, że zabierze go gdzieś na wakacje. Roman robi wszystko, by ukochana wybaczyła mu zdradę. Gabriela chce odwiedzić Agatkę, która wróciła z ferii z Boreckimi. Mówi o swoim problemie Zofii. Matka Jacka zaczyna opowiadać o niebezpiecznych kobietach typu Barbara.

Występują

Zobacz także

Ładuję...