Barwy szczęścia | odc. 2764

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia budzi się o poranku u boku Cezarego. Podczas kolejnego spotkania postanawia wyznać mu prawdę o swoich problemach zdrowotnych. Niebawem zdumiony Klemens dowiaduje się o romansie Zwoleńskiej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Szczęśliwa Natalia budzi się o poranku u boku Cezarego. Podczas kolejnego spotkania postanawia wyznać mu prawdę o swoich problemach zdrowotnych. Niebawem zdumiony Klemens dowiaduje się o romansie Zwoleńskiej z biznesmenem. Marcin oświadcza zaskoczonej Renacie, że nie tylko wyprowadził się z barki, ale również ją sprzedał. Tymczasem Sławka i Kornel w dalszym ciągu usiłują skontaktować się z Jowitą, która uciekła z pieniędzmi mężczyzny. Patryk wybucha złością na widok ojca. Nieoczekiwanie Jezierska kontaktuje się z mężczyzną, obiecując, że odda mu skradzioną gotówkę. Ojciec dziewczyny od razu wsiada do samochodu i jedzie na miejsce spotkania, gdzie czeka już na niego Bonda.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...