Klan | odc. 4112

telenowela Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gabriela jest w szoku po zdradzie Romana. Nie chce jednak odchodzić od mężczyzny. Omamiona przez Wiktora Lutka już nie ma skrupułów i otwarcie umawia się z nim na weekendowy wyjazd.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Gabriela jest w szoku po zdradzie Romana. Nocowała u Moniki i teraz żali się przyjaciółce, że nie wie, co ma robić. Niebawem zjawia się Roman. Feliks zostawia zwaśnionych partnerów samych. Gabriela nie chce odchodzić od Romana. Postanowiła wystawić go na próbę. Żąda nawet, by nie zwalniał asystentki. Omamiona przez Wiktora Lutka już nie ma skrupułów i otwarcie umawia się z nim na weekendowy wyjazd. Krzysztof znów próbuje rozmawiać z żoną. Kiedy to nie skutkuje, decyduje się ją sprowokować. Oznajmia, że skoro kobieta go nie kocha, powinni się rozstać. Lutka się zgadza. Emilia przychodzi do Kamili z propozycją. Podniesie jej pensję dwa razy, byle jak najszybciej wróciła do pracy. Kamila bez namysłu odmawia. Teraz najważniejsza jest dla niej Jaśminka. Sandra zaprasza Bożenkę na wspólny wyjazd z dziećmi w góry. Dostała od klienta domek do dyspozycji na tydzień. Kiedy wszystko jest już ustalone, okazuje się, że Miłosz jednak nie może jechać.

Występują

Zobacz także

Ładuję...