Klan | odc. 4111

telenowela Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andrzej wpada na pomysł, jak uczcić zaręczyny z Oksaną. Proponuje, by razem z Nataszą i Darią gdzieś wyjechać. Potem chwali się Pawłowi, że się oświadczył i pyta, czy może wziąć kilka dni wolnego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Andrzej wpada na pomysł, jak uczcić zaręczyny z Oksaną. Proponuje, by razem z Nataszą i Darią gdzieś wyjechać. Potem zadowolony chwali się Pawłowi, że się oświadczył i pyta, czy może wziąć kilka dni wolnego. Na korytarzu Górzyński spotyka Irminę, która chce znać powód jego dobrego nastroju. Lutka i Krzysztof, po wczorajszej scysji przed klubem, nadal są skonfliktowani. Bąk próbuje zacząć rozmowę, ale szybko kończy się to awanturą. Karol i Dominika starają się wyjść niezauważeni z domu. Krzysztof żali się Anecie na swoją żonę. Tymczasem Lutkę odwiedza Wiktor. Przekonuje, że jej mąż na pewno ją zdradził i proponuje kolejny wyjazd na weekend. Po chwili zastanowienia kobieta się zgadza. Michał szuka chętnego na mieszkanie, które wynajął Władek. Niestety negocjacje z właścicielem nie za wiele przynoszą. Gabriela opowiada w Rosso Feliksowi, jak ostatnio Roman wziął się za siebie. Planuje zawieźć mu tort urodzinowy. Zabiera wypiek i udaje się do pracowni ukochanego. Zastaje go w niedwuznacznej sytuacji z młodą asystentką.

Występują

Zobacz także

Ładuję...