Klan | odc. 4110

telenowela Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Oliwka tłumaczy Władkowi, dlaczego zrezygnowała z przeprowadzki. Dominika i Karol pragną pomóc Krzysztofowi i Lutce się pogodzić. Zapraszają ich na wieczór ostatkowy. Dochodzi do awantury.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Władek nie może zrozumieć, dlaczego Oliwka zrezygnowała z przeprowadzki. Po południu dziewczyna zjawia się na budowie. Tłumaczy ukochanemu, że zrobiła to ze względu na syna, którego nie chce stracić. Dominika i Karol pragną pomóc Krzysztofowi i Lutce się pogodzić. Zapraszają ich na wieczór ostatkowy do dyskoteki Karola. Lutka zjawia się tam w towarzystwie Wiktora, zaś Krzysztof - Anety. Od razu dochodzi do awantury. Górzyński radzi się Bogny w sprawie kupna pierścionka zaręczynowego. W domu świeżo zakupiona biżuteria wypada mu z ręki akurat w chwili, gdy wchodzą córki Oksany. Dziewczynki domyślają się, co łączy ich matkę z wujkiem Andrzejem. Obiecują, że nic nie powiedzą Oksanie o pierścionku, jednak Daria nie może wytrzymać i chce jej wyjawić sekret Górzyńskiego. W tej sytuacji Andrzej postanawia nie zwlekając oświadczyć się wybrance.

Występują

Zobacz także

Ładuję...