Peacemaker: Monkey Dory (5)

serial sensacyjno-komediowy USA 2022  od 16 lat

W skrócie

Członkowie oddziału szukają zapasów jedzenia kosmitów. Nieoczekiwanie stają się świadkami inwazji. Auggie próbuje oddać w ręce policji syna. Sprawę komplikuje tajemniczy kontakt Murna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po przygodzie z legionem samobójców Christopher Smith znany jako Peacemaker (John Cena) wraca do dawnego życia. Ponownie zamieszkuje w swojej przyczepie razem z udomowionym bielikiem o imieniu Eagly. Długo nie cieszy się jednak spokojem. Bezwzględna Amanda Waller (Viola Davis) wkrótce zleca mu kolejną misję. Peacemaker dołącza do dowodzonej przez Clemsona Murna (Chukwudi Iwuji) grupy zadaniowej A.R.G.U.S. Choć z początku nie jest tam lubiany, w końcu znajduje z towarzyszami broni wspólny język. Tym bardziej że łączy ich jeden cel - walka o ocalenie ludzkości. Muszą oni odnaleźć i wyeliminować pasożytnicze stworzenia, wyglądem przypominające motyle, które grasują na całym świecie, przejmując ludzkie ciała.

W tym odcinku

Członkowie oddziału szukają miejsca, w którym kosmici ukryli swoje zapasy jedzenia. Nieoczekiwanie stają się świadkami inwazji. Auggie próbuje oddać w ręce policji własnego syna. Sprawę komplikuje tajemniczy kontakt Murna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...