Jade Armor: Prezent (1)

(Jade Armor: The Gift)

serial animowany Francja 2022

W skrócie

Nastoletnia Lan Jun, nazywana też L.J., dowiaduje się, że jest nową Jade Armor. Za sprawą odłamka z zegara dziewczyna trafia do pętli czasu. Aby przerwać cykl, powinna aktywować zbroję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Młodzi widzowie poznają przygody nastoletniej miłośniczki sztuk walki. Oprócz zgłębiania tajników różnych azjatyckich stylów własnoręcznego pokonywania wroga młoda wojowniczka Lan Jun, zwana L.J. lub nową Jade Armor, poznaje również sekrety swojej rodziny, nierzadko sięgające czasów starożytnych. Dzięki temu może lepiej zrozumieć, kim jest i do czego w życiu dąży. W walce ze złem pomaga jej magiczna zbroja. Wraz ze swoimi towarzyszami, przede wszystkim ekipą Beasticonów, dziewczyna przeżywa emocjonujące, pełne zwrotów akcji perypetie. W tym sezonie L.J. zostaje uwięziona w pętli czasu. Jeśli w porę się z niej nie wydostanie, światu grozi zagłada.

W tym odcinku

Nastoletnia Lan Jun, nazywana też L.J., dowiaduje się, że jest nową Jade Armor. Za sprawą odłamka z zegara dziewczyna trafia do pętli czasu i w kółko przeżywa ten sam dzień. Aby przerwać cykl, powinna aktywować zbroję i wchłonąć odłamek. Nie wiadomo jednak, czy Beasticony przekonają dziewczynę do działania w tym celu.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...