Pierwsza miłość | odc. 3561

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Edyta jest wdzięczna Filipowi za to, że walczył dodatkowe stawki dla salowych. Jego zaangażowanie przyniosło skutki. Marysia zauważa, że Julka intensywnie z kimś pisze. Wkrótce poznaje jej sekret.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Edyta jest bardzo wdzięczna Filipowi za to, że walczył dodatkowe stawki dla salowych. Jego zaangażowanie przyniosło skutki. Tymczasem Filip przypadkowo odkrywa, że Biały ma poważne zamiary wobec Anki. Kamil błaga go o dyskrecję. Chce zadeklarować swoje uczucia ukochanej przy winie i świecach. Tymczasem dziewczyna próbuje zaliczyć egzamin poprawkowy na studiach medycznych. Marysia zauważa, że Julka intensywnie z kimś pisze. Córka w końcu przyznaje się, że poznała pewnego chłopaka w internecie. Michał martwi się, że mogła zawrzeć niewłaściwą znajomość. Śmiałek cieszy się, że sprawa z OSP w Wadlewie nabrała tempa. Emilce podoba się, że ojciec ma poczucie misji. Niespodziewanie ochotnicy z Wadlewa mają okazję, by sprawdzić się w okolicznej akcji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...