Pierwsza miłość | odc. 3560

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Karol jest zadowolony, że sprawa morderstwa na budowie się rozwiązała. Ma nadzieję, że jego relacja z Ewą wróci do normy i przestaną się wzajemnie oskarżać. Żona przekazuje mu zaskakującą wiadomość.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Karol jest bardzo zadowolony, że sprawa morderstwa na budowie wreszcie się rozwiązała. Ma nadzieję, że także jego relacja z Ewą wróci do normy i przestaną się wzajemnie oskarżać o to, czego nie zrobili. Żona przekazuje mu jednak zaskakującą wiadomość. Franciszek zyskuje uznanie mieszkańców wsi po tym, jak przeprowadził brawurową akcję ratunkową. Śmiałek informuje go o planach założenia oddziału OSP w Wadlewie. Marzena chce uczestniczyć w tej inicjatywie. Nie każdy jednak z entuzjazmem przyjmuje wieści o zmianach. Filip zamierza drążyć temat przywrócenia wyższych stawek za nadgodziny salowych. Edyta nie wierzy jednak w sukces jego działań.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...