Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 9 (434)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał odwiedza matkę po trzech latach pobytu w USA. Jest załamany stanem jej mieszkania. Kobieta cierpi na zbieractwo, co irytuje sąsiadów. Jej syn zastawia w lombardzie garaż po zmarłym ojcu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Michał Sadowicz odwiedza matkę po trzech latach pobytu w USA. Jest załamany stanem mieszkania Jolanty. Kobieta cierpi na zbieractwo, co irytuje jej sąsiadów. Jedynie niejaka Lucyna Lipiec pomaga Jolancie w życiu codziennym. Przerażony Michał postanawia wziąć sprawy we własne ręce i zastawia w lombardzie garaż po zmarłym ojcu. Próbuje również ustalić, co kryje się za problemem matki. Do lombardu przychodzi pani Filomena wraz ze znajomą, Reginą Wicher, która chciałaby zdobyć fundusze na wycieczkę z mężem. W tym celu zamierza sprzedać m.in. fotele i lampę. Okazuje się jednak, że wcześniej nie dogadała się z mężem. Anka spotyka się z intrygującym Amadeuszem. Widząc go, przeżywa ogromny szok.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...