Barwy szczęścia | odc. 2755

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcin proponuje Renacie, by się do niego przeprowadziła. Kobieta zwierza się Dominice z wątpliwości. Herman prosi Natalię, by pomogła mu zorganizować wizytę niewidomych dzieci w stadninie Rawiczów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Ewa dzwoni do Alicji z prośbą po pomoc. Okazuje się, że jej dziadek zmarł, a babcia kompletnie się załamała. Dziennikarka wspiera kobiety duchowo i pomaga w załatwieniu formalności. Niebawem Elżbieta prosi Umińską i Chowańskiego, by w wypadku jej śmierci przejęli wspólnie opiekę nad dziewczynką. Marcin proponuje Renacie, by się do niego przeprowadziła. Kobieta ma jednak wątpliwości, z czego zwierza się Dominice. Ostatecznie Kodurowi udaje się ją przekonać. Para świętuje to wydarzenie, aż do momentu, gdy po telefonie z prokuratury mężczyzna wraca do pracy. Herman prosi Natalię, by pomogła mu zorganizować wizytę niewidomych dzieci w stadninie Rawiczów. Prawniczka umawia go na spotkanie z Cezarym. Przy okazji mężczyzna poznaje także Emilkę. Dziewczynka jak zwykle mówi o kilka słów za dużo, gdy tylko uznaje, że biznesmen jest idealnym kandydatem na męża dla jej ciotki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...