Barwy szczęścia | odc. 2754

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jowita wciąż obwinia się o śmierć Prota, choć Sławka robi wszystko, by odciągnąć myśli córki od tej sprawy. Jakiś czas później dziewczyna oznajmia Natalii, że pragnie porozmawiać z Kuczmą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Jowita wciąż obwinia się o śmierć Prota, choć Sławka robi wszystko, by odciągnąć myśli córki od tej sprawy. Jakiś czas później dziewczyna oznajmia Natalii, że pragnie porozmawiać z Kuczmą, świadkiem, dzięki któremu wyszła z aresztu. Prosi prawniczkę, by zorganizowała takie spotkanie. Gdy Zwoleńska odmawia, Jowita zwraca się z tą samą prośbą do Celiny. W redakcji "Szoku" zjawia się bratowa Konarzewskiego. Jest zła, że Weronika podała się w szpitalu za jej córkę, i zamierza zgłosić sprawę na policji. Łukasz i pozostali dziennikarze stają jednak po stronie dziewczyny. Wzruszona Weronika dziękuje szefowi za pomoc. Kasia, widząc ich zażyłość, znów czuje ukłucie zazdrości. Basia jest zachwycona jakością prac remontowych wykonanych przez firmę Damiana. Obiecuje wystawić pozytywną opinię w internecie. Tymczasem Urszula wypytuje koleżankę o jej przyjaźń z Arturem. Następnie odwiedza mężczyznę i zaprasza go do kina.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...