Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3571

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hebel jest zaniepokojony kłótnią Malwiny z Aleksem. Postanawia porozmawiać z chłopakiem na swój sposób. Lekarz stwierdza u Gucia białaczkę. Beata dostaje gorączki, nie może więc czuwać przy synku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Między Malwiną a Aleksem dochodzi do kłótni. Hebel jest tym zaniepokojony. Zaczyna wypytywać córkę o chłopaka, ale ona odmawia odpowiedzi. Ryszard rozwiązuje sprawę po swojemu: wywozi go za miasto, po czym każe kopać dół. Ten jednak nie traci rezonu i oznajmia, że niczego nie zdradzi, zgodnie z obietnicą daną Malwinie. Robi wrażenie na Heblewskim. Ojciec podczas spotkania z Luśką zabrania jej wyjawić prawdę. Zaszkodzi zarówno sobie, jak i jemu - przecież złożył fałszywe zeznania. W trakcie rozmowy do Rafała dzwoni brat potrąconej dziewczyny, Amelii. Jak się okazuje, poszkodowana spodziewała się dziecka, więc jeśli umrze, Cielecki będzie miał na sumieniu dwa życia. Słysząc to, Luśka kompletnie się załamuje. Lekarz, kierując się wynikami badań Gucia, stwierdza u niego białaczkę. Maluszek zostaje w szpitalu na oddziale hematologii. Beata jest roztrzęsiona, w dodatku dostaje gorączki, więc nie może czuwać przy synku. Wieczorem zrozpaczeni Wójcikowie siedzą nad pustym łóżeczkiem synka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...