Barwy szczęścia | odc. 2753

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jowita próbuje skontaktować się z Sergiuszem. Prosi o pomoc Justina i Renatę, ale oboje odmawiają. Luiza kończy 18 lat. Jeszcze tego samego dnia przeprowadza się do Aro, czym zaskakuje ojca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Jowita próbuje skontaktować się z Sergiuszem. Prosi o pomoc Justina i Renatę, ale oboje odmawiają, ponieważ są przekonani, że dziewczyna powinna zacząć w życiu nowy rozdział. Niebawem Skotnicki organizuje nad Wisłą kameralne przyjęcie, podczas którego przyjaciele bez skutku starają się poprawić Jezierskiej humor. Dziewczyna wypija za dużo alkoholu i zaczyna szukać Prota. Luiza kończy 18 lat. Jeszcze tego samego dnia przeprowadza się do swojego chłopaka, czym kompletnie zaskakuje ojca. Ostatecznie jednak Damian akceptuje wybór córki. Uznaje bowiem, że nie ma już prawa do decydowania o jej życiu, a Aro udowodnił, że jest godny zaufania. Tymczasem Weronika spotyka się z adwokatem Wiesława Konarzewskiego, Stanisławem Drozdem. Mężczyzna nie chce jednak z nią rozmawiać na temat klienta. Na dodatek Łukasz krytykuje postępowanie dziewczyny, twierdząc, że jeśli nadal będzie ulegać emocjom, zaprzepaści całe śledztwo. Niebawem dziennikarz prosi Natalię, by zajęła się sprawą Konarzewskiego jako jego nowa prawniczka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...