Pierwsza miłość | odc. 3555

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotrek jest pewien, że winę za śmierć Miłki ponoszą Edward lub jego niepokorna córka. Szantażem zmusza Marysię, by zaangażowała się w jego plan. Leon prosi Oskara o potajemne spotkanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Marysia stara się przekonać Piotrka, że Dominika nie zrobiła niczego złego. Wierzy, że jej siostra nie jest morderczynią. Piotrek jednak jest pewien, że winę za śmierć Miłki ponoszą Edward lub jego niepokorna córka. Nie spocznie, dopóki nie udowodni swoich racji. Szantażuje Marysię i zmusza ją, by zaangażowała się w jego plan. Grozi, że w przypadku nieposłuszeństwa wyda Dominikę policji. Wenerski ma już dość tajemnic. Zamierza dowiedzieć się, w co wplątała się Marysia i czy grozi jej w związku z tym jakieś niebezpieczeństwo. Leon prosi Oskara o potajemne spotkanie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...