Na sygnale: Najpiękniejszy dzień życia (421)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Jedna z uczestniczek wesela traci przytomność. Gdy na miejsce dociera zespół Benia i Soni, dochodzi do wypadku z udziałem drona. Poważnie ranny w głowę pan młody spada do stromego jaru.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Jedna z uczestniczek wesela traci przytomność. Gdy na miejsce dociera zespół Benia i Soni, dochodzi do wypadku z udziałem drona. Poważnie ranny w głowę pan młody spada do stromego jaru. Doktor Góra pomaga chłopcu, który utrzymuje, że podrapał go ryś. Na miejscu zjawia się pijany myśliwy z bronią w ręku. Artura coraz bardziej niepokoi bliska relacja żony z kierownikiem kliniki. Wiesława prosi syna o pomoc, ponieważ Enrique miał zostać okradziony na lotnisku w Barcelonie. Nowy odwiedza w szpitalu Lenę. Kuba rzuca się na kolegę z pięściami. Britney próbuje go powstrzymać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...