Barwy szczęścia | odc. 2752

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sławka i Patryk martwią się o Jowitę. Widać, że nie radzi sobie z traumą, ale nie chce spotkać się z psychologiem. Oliwka odwiedza przyjaciółkę razem z Madzią. Namawia ją na wspólny wyjazd za miasto.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Sławka i Patryk martwią się o Jowitę. Widać, że dziewczyna nie radzi sobie z traumą, ale nie chce spotkać się z psychologiem. Oliwka odwiedza przyjaciółkę razem z Madzią. Namawia ją na wspólny wyjazd za miasto, by mogła choć na chwilę zapomnieć o ostatnich wydarzeniach. Jakiś czas później Sławka spotyka przypadkiem Agatę. Zapewnia dziewczynę, że nie ma do niej żalu za to, iż rozstała się z Patrykiem. Zbigniew zagląda do Feel Good. Mężczyzna przeprasza Dominikę za to, jak ją wcześniej traktował. Wyznaje jej także, że Aneta zginęła w wypadku, gdy byli na wakacjach za granicą. Tymczasem Weronika odwiedza Wiesława Konarzewskiego w szpitalu psychiatrycznym. Na miejscu udaje bratanicę pacjenta, dzięki czemu zdobywa dostęp do jego dokumentacji medycznej. Ruch ten robi na Łukaszu spore wrażenie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...