Papiery na szczęście (213)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Julka przychodzi na urodzinową imprezę z nadzieją, że przekona do siebie znanego prawnika. Kiedy spotyka na miejscu Magdę, nie kryje niezadowolenia. Do Pauliny docierają wieści o kłopotach córki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bohaterowie rozpoczynają nowy rozdział w życiu. Marta (Adriana Kalska) i Adam (Jakub Sasak) muszą zaopiekować się chorą matką Wiśniewskiej. Wera (Magda Grąziowska) zamieszkuje z Sergiuszem (Mateusz Mosiewicz), a do dawnego lokum fryzjerek wprowadzają się Beatka (Barbara Garstka) i Staszek (Stefan Pawłowski). Matce Zakrzewskiej nie podoba się, że córka zrezygnowała z wygodnego, luksusowego życia. Kiedy do Krakowa przyjeżdża były partner Beatki, Patryk (Mateusz Dymidziuk), Paulina (Katarzyna Tlałka) składa mu zaskakującą propozycję. Julka (Antonina Jarnuszkiewicz) i Konrad (Kamil Piotrowski) szukają funduszy. Chłopak postanawia zaszantażować własnego ojca. Magda (Małgorzata Kozłowska) i Kamil (Jakub Józefowicz), którzy zostali parą, są sobą zauroczeni. Młody lekarz otrzymuje jednak propozycję pracy we Wrocławiu, co może negatywnie wpłynąć na ich związek.

W tym odcinku

Julka przychodzi na urodzinową imprezę z nadzieją, że przekona do siebie znanego prawnika. Kiedy spotyka na miejscu Magdę, nie kryje niezadowolenia. Beatka poświęciła całą noc na uszycie swojej pierwszej sukienki. Prezentuje ją Werze i natychmiast rusza do Staszka. Tymczasem do Pauliny docierają wieści o kłopotach córki z narzeczonym. Kobieta jest zadowolona, że wszystko układa się po jej myśli. Młoda Zakrzewska pędzi do ukochanego. Kiedy jest już blisko celu, dochodzi do wypadku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...