Kobra - oddział specjalny: Unicestwiony, część 2 (3)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Ausgelöscht: Part 2)

serial sensacyjny Niemcy 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Stróże prawa nie mogą dojść do siebie po śmierci kolegi. Semir i Alex robią wszystko, by złapać Hofera. Gdy wpadają na pierwszy trop, ich poczynania zostają udaremnione przez nowego prokuratora.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, których podczas ich pracy spotykają niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi.

W tym odcinku

Stróże prawa nie mogą dojść do siebie po śmierci kolegi. Semir i Alex robią wszystko, by złapać sprawcę, Markusa Hofera. Jednak gdy tylko wpadają na pierwszy trop, ich poczynania zostają udaremnione przez nowego prokuratora, Sandera. Mężczyzna argumentuje to emocjonalnym podejściem komisarzy do sprawy, które uniemożliwia obiektywne prowadzenie sprawy. Jednak policjanci nie rezygnują. Na własną rękę idą za tropem, aż w końcu udaje im się aresztować Hofera. Jednak przestępca daje im przerażające ultimatum: albo wyjdzie na wolność, albo zabije setki ludzi. Hofer utrzymuje, że już wkrótce dojdzie do zamachu zaplanowanego przez międzynarodową siatkę terrorystów. W końcu postanawiają połączyć siły, by wspólnie udaremnić zamach na wypełniony po brzegi stadion hokejowy. Niebawem jednak okazuje się, że funkcjonariusze są tylko marionetkami w rękach Hofera.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...