Pierwsza miłość | odc. 3554

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julita dostaje od ochroniarza Sebastiana specjalną przesyłkę oraz liścik z wiadomością. Ola dziwi się, że przyjaciółka jest wierna komuś, przez kogo tyle wycierpiała. Z pomocą przychodzi Biały.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Julita dostaje od ochroniarza Sebastiana specjalną przesyłkę oraz liścik z wiadomością. Ola dziwi się, że przyjaciółka jest wierna komuś, przez kogo tyle wycierpiała. Z pomocą przychodzi Biały, który pomaga Julicie postawić bar na nogi. Filip jest pozytywnie zaskoczony decyzją Kamila. Zdenerwowana ucieczką siostry Marysia postanawia skonfrontować się z Edwardem w sprawie nowych faktów, związanych z morderstwem, o które jest on podejrzany. Zaniepokojony sytuacją Kacper chce towarzyszyć Marysi dla jej bezpieczeństwa. Niespodziewanie zaginiona Dominika daje znać, gdzie jest i co się z nią dzieje. Zaskoczony Wenerski odkrywa, jak wiele różni bliźniaczki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...