Chicago Med 3 (1)

(Chicago Med: Speak Your Truth)

serial obyczajowy USA 2017  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Halstead i Manning zajmują się przejmującym przypadkiem, który zmusza ich do przyjrzenia się własnym sprawom. Chociaż Robin wraca do zdrowia, Rhodes martwi się, że to nie koniec jej problemów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego historię pracowników szpitala w Chicago. W najnowszych odcinkach doktor Charles przejdzie żmudną rehabilitację, a Natalie Manning i Will Halstead ostatecznie przyznają się do swoich uczuć. Dojdzie też do zgrzytu między Willem a doktor Reese, w wyniku którego jeden z pacjentów uszkodzi przewody hamulcowe w samochodzie pani doktor. Tymczasem Maggie z powodu kłótni o dobro pacjenta zagrozi rozdzieleniem doktorowi Choi i April.

W tym odcinku

W premierowym odcinku trzeciego sezonu lekarze próbują wymierzyć sprawiedliwość sprawcy postrzelenia doktora Charlesa. Halstead i Manning pracują przy chwytającym za serce przypadku, który zmusza ich do przyjrzenia się własnym sprawom. Chociaż guz mózgu u Robin został usunięty, a ona wraca do zdrowia, Rhodes martwi się, że to nie koniec jej problemów.

Występują

Twórcy

Ładuję...