Klan | odc. 4097

telenowela Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bazyli przekonuje żonę, że sprawa pensjonatu we Francji nie jest jeszcze przesądzona. Krzysztof chce zrobić żonie niespodziankę i z bukietem kwiatów udaje się pod jej zakład fryzjerski.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Bazyli przekonuje żonę, że sprawa pensjonatu we Francji nie jest jeszcze przesądzona. Bierze jednocześnie pod uwagę, że mogą się w przyszłości przenieść tam z Małgosią na stałe. Po południu bez zapowiedzi wpada Magdalena. Mówi synowi, że ciotka Aurelia kupiła mu bilet na samolot na przyszły tydzień. Antek ciekawsko dopytuje Michała, jak jego sprawy z Franką. Michał udaje, że wszystko jest w porządku, lecz Mariuszowi skarży się na chłód ukochanej. Kwarc radzi, by lepiej się postarał. Lutka znowu umawia się na spotkanie z Wiktorem. Elżbiecie się to nie podoba. Krzysztof chce zrobić żonie niespodziankę i z bukietem kwiatów udaje się pod jej zakład fryzjerski. Jest świadkiem, jak Lutka wsiada do samochodu Wiktora. Leokadia idzie odwiedzić Gienię w szpitalu. Sceptycznie tłumaczy Leopoldowi, że prawdopodobnie dzisiaj do matki przyjedzie Janka z Wrocławia. Jest zdziwiona, gdy rzeczywiście kobieta zjawia się u seniorki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...