Klan | odc. 4096

telenowela Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lucyna wpada na pomysł, by zorganizować w internecie zbiórkę funduszy na restaurację Maćka. Michał zostaje w firmie z Francescą. Przyznaje się, że za nią tęskni. Na wybrankę jednak to nie działa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Władek przeprowadził się z powrotem do mieszkania matki. Mariusz stara się poprawić mu humor. Na budowie Michał zapewnia syna, że będzie go wspierał. Tymczasem dzwoni Oliwka. Małgosia opowiada Beacie o propozycji ciotki Bazylego. Mąż miałby pojechać do Francji poprowadzić jej pensjonat, a potem go od niej przejąć. Dziewczyna wie, że to dla niego duża szansa, jednak ona dopiero zaczęła studia w Polsce. Kiedy Małgosia i Bazyli rozważają różne za i przeciw wyjazdu, zjawia się Magdalena. Denerwuje się, że jeszcze nie podjęli decyzji i sama wybiera numer do ciotki Aurelii. Lucyna wpada na pomysł, by zorganizować w internecie zbiórkę funduszy na restaurację Maćka. Prosi, żeby Grażynka porozmawiała z Miłoszem na temat filmu reklamującego ich projekt. Leopold jest sceptyczny do tego pomysłu. Michał zostaje w firmie z Francescą. Przyznaje się, że bardzo za nią tęskni. Na wybrankę jednak to nie działa. Pozwala się jedynie odwieźć do domu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...