Klan | odc. 4095

telenowela Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gustaw przywozi do kliniki Teresę, która ostatnio chorowała. Kobieta jest mu wdzięczna za opiekę. Władek zastaje w wynajętym mieszkaniu męża ukochanej. Informuje on, że na stałe wrócił z Holandii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Małgosia i Bazyli cieszą się, że ich wczorajsze plany się powiodły. Żałują tylko, że matka chłopaka nie wróciła z nimi do Warszawy, tylko wolała zostać z dawno niewidzianą rodziną. Po południu syn odbiera ją z dworca. Magdalena ma dla niego ważną wiadomość od ciotki Aurelii z Prowansji. Leokadia dowiedziała się od Gieni, że po interwencyjnym telefonie Leopolda córka zdecydowała się do niej przyjechać. Grażyna i jej mąż uważają, iż Janka powinna dłużej zostać w Warszawie i zająć się starą matką. Gustaw przywozi do kliniki Teresę, która ostatnio trochę chorowała. Ta jest mu wdzięczna za opiekę. Michał mówi Mariuszowi, że w weekend odwiedził Mildę na Podhalu, lecz dziewczyna chyba nie ucieszyła się z jego przyjazdu. Władek opowiada w domu, jak dobrze żyje mu się z Oliwką. Kiedy wraca do wynajętego mieszkania, zastaje w nim męża ukochanej. Informuje on, że na stałe wrócił z Holandii. Oliwka chce wychodzić, ale mąż nie pozwala jej zabrać synka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...