Na sygnale: Czasu nie cofniesz (420)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Wiesława mówi Zdzisiowi, że wraz z nowym ukochanym wybiera się na Lazurowe Wybrzeże. Senior zaczyna się interesować rywalem. Żona Artura postanawia spędzić wieczór z szefem, kierownikiem kliniki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Wiesława mówi Zdzisiowi, że wraz z nowym ukochanym, Enrique, wybiera się na Lazurowe Wybrzeże. Senior zaczyna się interesować rywalem. Żona Artura postanawia spędzić wieczór z szefem, kierownikiem kliniki. W trakcie dyżuru ratownicy zajmują się wynalazcą, który zatruł się spalinami. Kolejne wezwanie dotyczy niemowlęcia z gorączką. Zespół Góry uznaje, że w rzeczywistości pomocy potrzebuje matka, która przeszła załamanie po śmierci córki i traktuje lalkę jak swoje dziecko. W pewnej chwili kobieta atakuje Martynę. Uważa bowiem, że doszło do porwania.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...