Barwy szczęścia | odc. 2751

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jowita wychodzi z aresztu. Trauma, którą wywołało w dziewczynie niesłuszne uwięzienie, powoduje, że nie potrafi świętować z bliskimi. Zamiast tego odwiedza grób Prota. Tam odnajduje ją Patryk.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Ku radości rodziny oraz Justina Jowita wychodzi z aresztu. Trauma, którą wywołało w dziewczynie niesłuszne uwięzienie, powoduje, że nie potrafi ona jednak świętować z bliskimi. Zamiast tego odwiedza grób Prota. Tam odnajduje ją Patryk. Modrzycki publikuje w internecie program dotyczący porwania Klary. Wykorzystuje w nim nagrane z ukrycia wypowiedzi Huberta. Zbulwersowany Pyrka prosi go, by zostawił jego rodzinę w spokoju, ale dziennikarz odmawia. Tymczasem Dominika wpada na Zbigniewa, któremu towarzyszy nowa kochanka, pielęgniarka Kama. Cezary znów spotyka się z Natalią i Leą, co wyraźnie nie odpowiada jego matce. Po powrocie ze stadniny prawniczka wyznaje Malwinie, że biznesmen naprawdę jej się podoba.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...