Papiery na szczęście (212)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Staszek nie może wybaczyć Beatce, że go okłamywała. Postanawia wyjechać na kilka dni. Kamil orientuje się, że szantaż wobec Kazimierza nie był żartem, a on sam przyczynił się do spłoszenia Konrada.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bohaterowie rozpoczynają nowy rozdział w życiu. Marta (Adriana Kalska) i Adam (Jakub Sasak) muszą zaopiekować się chorą matką Wiśniewskiej. Wera (Magda Grąziowska) zamieszkuje z Sergiuszem (Mateusz Mosiewicz), a do dawnego lokum fryzjerek wprowadzają się Beatka (Barbara Garstka) i Staszek (Stefan Pawłowski). Matce Zakrzewskiej nie podoba się, że córka zrezygnowała z wygodnego, luksusowego życia. Kiedy do Krakowa przyjeżdża były partner Beatki, Patryk (Mateusz Dymidziuk), Paulina (Katarzyna Tlałka) składa mu zaskakującą propozycję. Julka (Antonina Jarnuszkiewicz) i Konrad (Kamil Piotrowski) szukają funduszy. Chłopak postanawia zaszantażować własnego ojca. Magda (Małgorzata Kozłowska) i Kamil (Jakub Józefowicz), którzy zostali parą, są sobą zauroczeni. Młody lekarz otrzymuje jednak propozycję pracy we Wrocławiu, co może negatywnie wpłynąć na ich związek.

W tym odcinku

Zdenerwowany Staszek nie może wybaczyć Beatce, że okłamywała go w sprawie Patryka. Postanawia wyjechać na kilka dni. Zakrzewska jest zrozpaczona. Kiedy dzięki Werze i Sergiuszowi dowiaduje się, gdzie udał się jej ukochany, zamiast podążyć za nim, zaczyna... szyć ubrania. Kamil orientuje się, że szantaż wobec Kazimierza nie był żartem, a on sam przyczynił się do spłoszenia Konrada. Znajoma proponuje Magdzie, by zaśpiewała na imprezie urodzinowej jej ojca, znanego prawnika. Na to samo wydarzenie za wszelką cenę stara się wprosić Julka. Dziewczyna szuka kancelarii, której filię mogłaby otworzyć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...