Peacemaker: Better Goff Dead (3)

serial sensacyjno-komediowy USA 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Grupa zadaniowa wypełnia pierwszą oficjalną misję Economos i Murn zbliżają się do siebie, a Peacemaker i Harcourt znajdują wspólny język. Pojawienie się Judomastera zagraża powodzeniu akcji.

Oglądaj w telewizji

Śr 5.04 19:30
HBO 2logo

Opis

Po przygodzie z legionem samobójców Christopher Smith znany jako Peacemaker (John Cena) wraca do dawnego życia. Ponownie zamieszkuje w swojej przyczepie razem z udomowionym bielikiem o imieniu Eagly. Długo nie cieszy się jednak spokojem. Bezwzględna Amanda Waller (Viola Davis) wkrótce zleca mu kolejną misję. Peacemaker dołącza do dowodzonej przez Clemsona Murna (Chukwudi Iwuji) grupy zadaniowej A.R.G.U.S. Choć z początku nie jest tam lubiany, w końcu znajduje z towarzyszami broni wspólny język. Tym bardziej że łączy ich jeden cel - walka o ocalenie ludzkości. Muszą oni odnaleźć i wyeliminować pasożytnicze stworzenia, wyglądem przypominające motyle, które grasują na całym świecie, przejmując ludzkie ciała.

W tym odcinku

Grupa zadaniowa otrzymuje swoją pierwszą oficjalną misję do wypełnienia. Jej celem jest wyeliminowanie podejrzanych. Podczas trwania akcji Economos i Murn zbliżają się do siebie, a Peacemaker i Harcourt znajdują wspólny język. Niestety, nieoczekiwane pojawienie się Judomastera sprawia, że cała operacja staje pod znakiem zapytania.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...