Sanatorium miłości 5 (6)

reality show Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W Sobkowie w pokojach, w męskich i damskich, rozmowy skupiają się wyłącznie wokół wydarzeń poprzedniego wieczoru i nocy. Marta odwiedza jeden z pokoi i ogłasza kuracjuszkę odcinka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dwanaścioro seniorów przyjeżdża do Buska-Zdroju po przygodę, przyjaźń i być może miłość. Widzowie będą świadkami ich przemiany, nabierania pewności siebie i budowania nowych relacji. Uczestnicy wrócą do domów bogatsi o niezapomniane doświadczenia i wspomnienia. W ich zdobywaniu będzie kuracjuszom towarzyszyć Marta Manowska.

W Sobkowie w pokojach, w męskich i damskich, rozmowy skupiają się wyłącznie wokół wydarzeń poprzedniego wieczoru i nocy. Marta odwiedza jeden z pokoi i ogłasza kuracjuszkę odcinka. Do niej będzie należał wybór partnera na intymne spotkanie we dwoje. W odcinku odbędzie się jeszcze jedna randka za wygraną w powożeniu. Krzysztof z Iwonką udadzą się na kolację w plenerze. Po południu kuracjuszów czeka sprawdzian zręczności i pokaz umiejętności. Będą rywalizować w SUP-ach, czyli deskach z wiosłem. Marta przeprowadzi rozmowy jeden na jeden z Ewą i Krzysztofem. Na koniec wizyta w skansenie w Tokarni i powrót do zabaw z dzieciństwa.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...