Julia: Crepes Suzette (5)

serial biograficzny USA 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Program pani Child debiutuje w Kalifornii. Wkrótce potem znana kucharka wraz z Paulem, Russem i Judith zostaje wezwana do San Francisco. Okazuje się, że zdobyła tu większą popularność niż w Bostonie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Rok 1962. Do księgarni trafiła niedawno książka kucharska napisana przez Julię Child (Sarah Lancashire). Wkrótce energiczna kobieta, absolwentka prestiżowej szkoły Le Cordon Bleu, zaczyna gościć w amerykańskich domach dzięki programowi telewizyjnemu "The French Chef". Lubiana, pełna radości życia kucharka również prywatnie czuje się spełniona. We wszystkich działaniach wspiera ją bowiem kochający mąż Paul (David Hyde Pierce). Małżonkowie razem stają się świadkami kluczowych momentów amerykańskiej historii i obserwują zmiany zachodzące w społeczeństwie.

W tym odcinku

Program pani Child debiutuje w Kalifornii. Wkrótce potem znana kucharka wraz z Paulem, Russem i Judith zostaje wezwana do San Francisco. Okazuje się, że zdobyła tu jeszcze większą popularność niż w Bostonie. Wraz z Jamesem Beardem Julia poznaje wszystko, co ma do zaoferowania Bay Area. W tym czasie przebywający w hotelu Paul oddaje się rozmyślaniu. Po powrocie do Bostonu Avis i Alice łączą siły.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...