Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3564

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ziębowie orientują się, że na Wspólnej grasuje złodziej. Włodek przegląda nagrania z monitoringu. Dokonuje szokującego odkrycia. Gabriel prowadzi rehabilitację Gucia. Beata postanawia się odwdzięczyć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Ziębów zaskakuje seria dziwnych zdarzeń: z ich lodówki znika część sernika, zaś w barze znajdują potłuczone nocą szkło. Jakiś czas później okazuje się, że na Wspólnej najprawdopodobniej grasuje złodziej. Włodek przegląda nagrania z monitoringu. Tak dokonuje szokującego odkrycia. Ewa nie potrafi zrozumieć swojej mamy - przecież zarówno ona, jak i Felicja miały mężów. Zdaniem Arka najważniejsze jest szczęście Ireny, ale córka kobiety nie może się przełamać. Sytuacja ulega zmianie, kiedy odwiedza ją wnuczka. Gabriel prowadzi rehabilitację Gucia. Wdzięczna Beata chce się odwdzięczyć, pomagając mu zdobyć wymarzoną pracę. Dzięki sprytnemu zagraniu Wójcikowa doprowadza do zatrudnienia nowego znajomego w klubie fitness. Paweł staje się zazdrosny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...