Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3563

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ostrowski słyszy rozmowę Ireny i Feli. Kobiety wyznają sobie miłość. Arek radzi teściowej opowiedzieć o wszystkim Ewie. Staruszka jest pełna obaw, ale wreszcie decyduje się skorzystać z rady zięcia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Ostrowski przypadkiem słyszy rozmowę Ireny i Feli. Kobiety wyznają sobie miłość. Arek radzi teściowej opowiedzieć o wszystkim Ewie. Staruszka jest pełna obaw, ale wreszcie decyduje się skorzystać z rady zięcia. Zaskoczona córka myśli, że Irena ma atak demencji. Zuza czuwa przy Kamilu, który zmaga się z kacem. Pyta męża, czy zakochał się w Annie. Brak odpowiedzi traktuje jak potwierdzenie. Załamana, każe Hofferowi się wynosić. Następnie, ku rozpaczy Uli, postanawia się wyprowadzić. W szpitalu młody lekarz popełnia fatalny błąd - wypisuje pacjentowi zagrażającą życiu dawkę leku. Na szczęście pomyłkę dostrzega Adamski. Ostrzega ordynatora. Podczas wizyty w barze Ziębów Beata zostaje okradziona. Na szczęście udaje jej się złapać jednego ze złodziei, Gabriela. Kiedy jednak przyjeżdża policja, okazuje się, że mężczyzna jest niewinny. Wójcikowa go przeprasza, ponieważ przez całą sytuację nie dotarł na rozmowę o pracę. To fizjoterapeuta. Dostrzega u Gucia niepokojącą przypadłość.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...