Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3562

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula martwi się o mamę, która nie daje znaku życia. Kiedy Zuza dzwoni, telefon przechwytuje Kamil, ale kobieta się rozłącza. Beata dzwoni do niani. Wydaje jej się, że słyszy głos męża.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Ula martwi się o mamę, która nie daje znaku życia. Kiedy Zuza wreszcie dzwoni, telefon przechwytuje Kamil, ale wówczas kobieta się rozłącza. Nastolatka jest wściekła na ojca. W szpitalu dochodzi do spotkania Hoffera z Kolendą. Anna twierdzi, że kogoś sobie znalazła, to znajomość bez zobowiązań i ona czuje się szczęśliwa. Rozgoryczony młody lekarz sięga po alkohol. Pawła zachwyca nowa opiekunka Gucia, Sara. Zazdrosna, zaniepokojona Beata dzwoni do niani, żeby sprawdzić, czy z synkiem wszystko w porządku. Wydaje jej się, że słyszy rozbawiony głos męża. Wraca wściekła do domu i widzi Sarę w miłosnym uniesieniu. Michał zjawia się na badaniu USG Igi. To nie podoba się Przybysz. Daje Brzozowskiemu do zrozumienia, że go tu nie chce i przekaże mu, co z dzieckiem. Jakiś czas później rzeczywiście przesyła byłemu ukochanemu wiadomość - będą mieli córkę. Mężczyzna jest jednocześnie szczęśliwy oraz wściekły.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...