Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3561

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ostrowski i Nalepa operują nielegalnie psa. W tym czasie Daria stoi na czatach. Nieoczekiwanie dochodzi do krwotoku, jednak lekarzom udaje się go opanować, a skomplikowany zabieg kończy się sukcesem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Ostrowski i Nalepa operują nielegalnie serce psa. W tym czasie Daria stoi na czatach. Nieoczekiwanie dochodzi do krwotoku, jednak lekarzom udaje się go opanować, a skomplikowany zabieg kończy się sukcesem. Lew nadal nie może uwierzyć, że uczestniczył w tak absurdalnym przedsięwzięciu. Zmienia zdanie, gdy widzi łzy szczęścia w oczach niepełnosprawnej Lilki. Alan odwiedza restaurację Marka na jego zaproszenie. Krytykuje przyszłego teścia - nie potrafi zarządzać personelem. Tymczasem do Oli dociera informacja z Londynu: wysłane przez nią dokumenty nie dotarły na czas. Narzeczony dziewczyny jest wściekły. Po chwili zapłakana córka oznajmia Zimińskim, że musi natychmiast wracać z partnerem na Wyspy. Michał, nie konsultując się z Iloną, wysyła Starskiemu nową, mocno zaniżoną ofertę. Niezadowolona Zdybicka uspokaja się dopiero, kiedy potentat łyka haczyk i dzwoni do Brzozowskiego. On tymczasem nie odbiera. Wieczorem otrzymuje przypomnienie o badaniu USG. Iga nie odpowiada na jego telefony...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...